-23%

Photoshop Post Production Eğitim Seti


Render sonrasında, Photoshop ile Post Prodüksiyon yaparak gerçekçi ve etkileyici renderlara sahip olmak isteyenler için hazırlanan ve içerisinde birçok teknik ve efekt bulunan 4,5 saatlik eğitim seti..
2 Dvd, 6 Saat Sesli Görüntülü Türkçe Autocad Dersi 
Kampanyalı Fiyat

100,00  130,00 

Photoshop Post Production Eğitim Seti

Photoshop Post Production Eğitim Seti ile, kullandığınız program, ister 3dsmax ister Cinema 4d, ister Sketchup, Blender veya Maya olsun, hangi 3 boyutlu tasarım programını kullanırsanız kullanın, render sonrasında düzenleme yapmak, gerçekçiliği sağlamak ve final rötuşları yapmak çok önemlidir. Render kalitesini ne kadar arttırırsanız arttırın Photoshop ile Post Produksiyon işlemi yapmadan gerçekçi ve etkileyici renderlara sahip olmak çok zordur. Ayrıca Post Production yapmak render süresini ve işinizi son derece hızlandırır ve kolaylaştırır. Ortaya çıkan işin etkileyiciliğini çok üst düzeye taşır. Bunun için her final render sonrası Photoshop ile Post Production yapmalısınız. Photoshop Post Production Eğitim Seti miz bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için yapıldı ve sizlere profesyonel olarak post production(üretim sonrası) düzenlemeler nasıl yapılır bunu öğretmeyi amaçladı. Üstelik bütün aşamalarda; çerçeveler, işaretlemeler, oklar ve ekran üzerinde beliren notlar ile, yapılan işlemler belirtildi. Böylece photoshopu az kullanan veya kullanamayan öğrencilerimizin de post production yapabilmesi sağlanmış oldu.

Kısacası Photoshop Post Production Eğitim Seti ile, iç mekan veya dış mekan sahnesinde, karlı sahnelerde, yağmurlu sahnelerde, gündüz ve gece sahnelerinde post production nasıl yapılır, uygulamalı bir şekilde sesli ve görüntülü olarak eğitimini sunduk. Ve size de bu sırları öğrenerek göz alıcı çalışmalar yapmanın zevkini yaşamak kaldı. 2 Dvd – 6 Saat Sesli ve Görüntülü Türkçe Anlatım

Photoshop ile Post Production Eğitim Seti nden Kısa Özetler:
( Dersler Yüksek çözünürlüklü çekilmiştir. Bağlantı hızınıza göre tanıtım videosunun kalitesi değişebilir.)

Photoshop Post Production Eğitim Seti Ders Listesi
DERS-1 : Post Production İçin Render Elements Hazırlama. VrayAlpha, VrayExtratex, VrayReflection, VrayRawREfraction, VrayZDepth.
DERS-2 : Kir Efekti verme,  VrayExtratex kullanımı, Layerlarla çalışma. Maske mantığı, Opacity-Multiply, Fırça kullanma teknikleri, Seçim araçları kullanımı, Gruplandırma.
DERS-3 : İç Işık Şiddetinin Arttırılması ve Doygunluk, VrayRawRefraction kullanımı, Adjustment ayarları:  Exposure, Hue-Saturation.
DERS-4: Arka Plan ve Çevre Resimlerini Kompozitleme, Gökyüzü,Ağaç, Kompozitleme.  Transform Araçlarının Kullanımı, Layerlarla Kopyalama ve Yerleştirme Düzeni.
DERS-5: İnsan,Hayvan,Eşya Kompozitleme, ADjustment Ayarları Curves,Brightness ile renk adaptasyonu. Yakın-Uzak Mantığına Göre Resim Boyutu ve Konumu Ayarı.
DERS-6 : Ağaç ve Çiçek Resimlerinin Kompozitlenmesi Layer İşlemleri: Merge Layers, Layer via Cut, Layer via Copy.
DERS-7 : Ağaç ve Çiçek Resimlerinin Kompozitlenmesi-II. Curves ile Renk Adaptasyonu. Rasterize Layer, Matting: Defringe.
DERS-8 : Resmin Arka Plandan Ayırarak Başka Çalışmalarda Kullanma. Resmin Perspektif Uyumunu Sağlamak.
DERS-9 : Gölge Ekleme: Gölge Açısı Belirleme ve Konumlandırma, Gölge Transparanlığı.
DERS-10 : Sahte Yansıma: Sahte yansımayı düzleme uydurma, Siyah maske kullanımı.
DERS-11 : Katman Sırasına Göre Gruplandırma Mantığı.
DERS-12 : Kirli Yüzey Oluşturma-I, Invert, Rasterize Layer ,Screen Seçeneğinde Siyah/Beyaz Mantığı.
DERS-13 : Kirli Yüzey Oluşturma-II
DERS-14 : Gölgeleri ve Karanlık Bölgeleri Açma, Çalışma Özeti Çıkarma.
DERS-15 : Yansıma(Reflection) Arttırma, VrayReflection kullanımı, Color Range ile Seçim, Select Inverse.
DERS-16 : Genel Aydınlatma.
DERS-17 : Detay Arttırma, Levels,Vivid Light, Overlay, Surface Blur.
DERS-18 : Parlaklık/Sıcaklık(Glow) Etkisi, Levels Hardlight,Gaussian Blur.
DERS-19 : Keskinlik, Unsharp Mask, Maske Seçim Alanı için Alpha Kullanımı.
DERS-20 : Blur ile Kaynaştırma.
DERS-21 : Lens Flare Işıklandırma, Işık Rengi Değişimi için Color Balance, Hue Saturation kullanımı.
DERS-22 : Güneş Efekti, Güneş Efekti İçin Kendi Katmanımızı Oluşturma,Hazır Güneş Lenslerinin Kullanımı.
DERS-23 : VrayZDepth ile Blur, Channels VrayZdepth Atama. Siyah-Beyazın Focuslama Mantığı.  Lens Blur ayarları: Depth Map, Blur Focal Distance Radius, Invert
DERS-24 : Vignette Etkisi ,LensCorrection ,Amount, Vignette Etkisi Tip-2,  Midpoint,Feather Selection.
DERS 25 : ( GECE RENDERI POST PRODUCTION): Post Production İçin Render Element Hazırlama: VrayAlpha, VrayReflection, VrayRawRefraction, VrayRefraction.
DERS-26 : Ortak Kullanılabilecek Efektler, Kir Tabakası Oluşturma. İç Işıkların Arttırılması, Sahte Yansıma, Kir Yapımı, Yansıma(Refraction) Arttırma, Parlaklık/Sıcaklık(Glow) Efekti.
DERS-27 : Parlama Efektinde Renk Değişimi İçin Color  Balance, Exposure,Photo Filter, Hue Saturation Kullanımı, VrayRawRefraction İle iç Işığı Kuvvelendirme
DERS-28 : Çevre Aydınlatmalarının, Parlamaların Tamamlanması, Vignette Etkisi.
DERS-29 : Ortam Karanlığının Maske İle Ayarlanması: Levels, Çevre Lambalarında Yapay Aydınlatma, Final Rötuşlar.
DERS-30 : (KARLI SAHNE RENDERİ) : Karlı Sahnelerde Kullanılacak Efektlerin Seçimi. Kir Yapımı Efektinin Kar Sahnesine Uyarlanması.
DERS-31 : Yansıma(Reflection) Arttırma, Parlaklık(sıcaklık) Efekti, Parlama (Lens) Efekti , Unsharp MaskSahnesine Uyarlamaş
DERS-32 : VrayZdepth ile Blur Efekt Verme, Sahneye İnsan Yerleştirme.
DERS-33 : Kar Yağışı Efekti verme.
DERS-34 : (YAĞMURLU SAHNELERDE POST PRODUCTION): Yağmur Efekti Verme.
DERS-35 :  (İÇ MEKANDA POST PRODUCTION) : Pencere Dışına Eklenecek Resimlerin Optimizasyonu. Kir İçin VrayExtraTex Kullanma, İnsan Resmi Kompozitleme.
DERS-36 : VrayWireColor Kullanımı, Zemine İnsan Resminin Yansıması, İnsan Resminin Aydınlık ve Renk Dengesini Ayarlama. Pencere Dışından Gelen Güneş Efekti , Vignette Etkisi.
DERS-37 :  (DIŞ MEKAN POST PRODUCTION) : VrayReflection Kullanarak Yansıma Yapılması.  VrayZDepth Kullanılarak Alan Derinliği Verilmesi. Genel Aydınlatma,Vignette Etkisi.

postproductiontanitim

Stok Kodu: 5487FB8/45 Kategoriler:

Yapılan Yorum Sayısı

Tüm Oylar
0
0
0
0
0

İlk yorumlayan siz olun

Hiç Yorum Yok