Autocad Arşiv Seti


Autocad kullanıcıları için özgün içeriklerden oluşan muhteşem bir arşiv.Mimari projelerden autocad modellerine, yüzlerce sistem detayı projesinden, autocad bloklarına, hatch dosyalarından e-dökümanlara kadar dopdolu bir içerik.
Autocad 2018 Eğitim Seti Hediyesidir. Ayrıca Satılmaz.

AUTOCAD ARŞİV SETi (Autocad 2018 Full Paket Hediyesi)

Autocad Arşiv Seti Kütüphanesi , bütün Autocad kullanıcılarının işine yarayabilecek özgün içeriklerden oluşan muhteşem bir set. Mimari projelerden autocad modellerine, yüzlerce sistem detayı projesinden, autocad bloklarına, hatch dosyalarından e-dökümanlara kadar dopdolu bir içerik. Üstelik bütün bu içeriğin, 17 yıllık bir birikimin ve sistemli bir arşivleme tekniğinin sonucunda ortaya çıktığını düşündüğünüzde, ne kadar değerli bir hazineye sahip olacağınızı daha kolay anlayabilirsiniz.


Autocad Arşiv Seti Kütüphanesi İçeriği :
Mimari Projeler Dwg: Avm, Apartman, Camii, Depo, Fabrika, Güzellik Merkezi, Hastane, Havaalanı, Huzur Evi, İçmesuyu Deposu, İlkokul, Kafeterya, Kesimhane, Kantin, Kapalı Spor Salonu, Kütüphane, Lojman, Ofis, Otel, Otobüs Terminali, Öğrenci Pansiyonu, Park, Pazar Yeri, Rezidence, Sinema Salonu, Süpermarket, Villa dwg projeleri vb..
Mimari Detay Projeleri Dwg: Çatı,Asma Tavan, Temel, Süzgeç, Sandviç Panel, Isı Yalıtımı, Ses Yalıtımı,Su Yalıtımı, Döşeme, Baca, Kaide, Çelik Profil, Subasman, Denizlik,Pencere, Manto,Yangın Güvenlik, Dilatasyon, Fuga, Duvar, Mahya, Dere, Havalandırma, Kaset Sistem, Fibro Panel, Damlalık, Asansör, Duşakabin, Menhol, Islak Hacimleri, Paslanmaz Dolap, Perde Drenaj, Hilton Lavabo, Merdiven Sistemleri, Poliklinik ve Muayene Odaları Sistem Detayı, Demir-Pvc-Ahşap-Çelik-Fotoselli Kapı, Saçak, Tretuvar, Ücretsiz Autocad Arşiv Seti Kütüphanesi, Yağmur Oluğu-Borusu, Korkuluk, Tesisat Şaftı, Oyun Elemanları, Kilit Taşı, Panel Çit, Izgara Kanal, Rögar, Kiriş, Perde Duvar, Pist, Alçıpan, İhata Duvarı, Elektrik Sistemleri, Özürlü Alanı Detayları,Yangın Dolabı, Drenaj.. vb.
Autocad Blokları dwg: İnsanlar, Koltuk, Yatak, Sandalye, Masa, Bitki, Ağaç, Araba, Kamyon, Uçak, İnşaat Makineleri, Mutfak Aletleri, Mutfak ve Banyo Vitrifiye Eşyaları, Kıyafet, Takı, Müzik Aletleri, Hayvanlar, Elektronik Ürünler, Pencere, Perde, Kapı, Spor Sahaları, Beyaz Eşyalar vb.
Hatch Dosyaları:Yüzlerce tarama(hatch) dosyası
Yazılı ve Görsel Dökümanlar: Autocad Eğitimi, Çeşitli Tasarım Kitapları, Görsel Dökümanlar.
Autocad 3d Modelleri dwg: 3D çizimlerinizde kullanabileceğiniz 3D dwg modelleri.

Autocad Arşiv Seti  hediyesini edinmek için şu seti satın almalısınız:  https://www.3dogretim.com/magaza/autocad-2018-egitim-seti-full-paket/

 


AUTOCAD ARŞİV SETi TANITIM VİDEOSU:
( Dersler Yüksek çözünürlüklü çekilmiştir. Bağlantı hızınıza göre tanıtım videosunun kalitesi değişebilir.)

Autocad_2018_Arsiv_Seti_Tanitim_3dogretim

 

Autocad Arşiv Seti  hediyesini edinmek için şu seti satın almalısınız:  https://www.3dogretim.com/magaza/autocad-2018-egitim-seti-full-paket/


ETİKETLER: Autocad Block indir, Autocad Hatch indir, Autocad 3d model, Ücretsiz Autocad 3d Model, Autocad Detay Projeleri indir, Autocad Sistem Detayı, Mimari Proje indir


 

Stok Kodu: 5487FB8/40 Kategoriler:

Yapılan Yorum Sayısı

Tüm Oylar
0
0
0
0
0

İlk yorumlayan siz olun

Hiç Yorum Yok

Hoşunuza gidebilir…