Gönderim Seçenekleri

Dvd-İndirme-USB

Dvd ile Gönderim (Standart)

3doğretim.com dan satın almış olduğunuz eğitim setleriniz, dvd şeklinde, kargo ile gönderilir. Her eğitim setinin,tıpkı resimlerinde olduğu gibi, ayrı bir dvd kutusu ve içerisinde dvd si bulunur.  Eğitim setinizi dvd sürücünüze takıp, dvd kutusunun içinde bulunan Lisans kodunu girerek,  hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Dvd şeklinde gönderim standarttır. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde dvd leriniz yola çıkar.

İndirme Seçeneği (Hemen Teslim)

Bilgisayarınızda dvd sürücüsü olmayabilir. Dvd yerine indirme linklerini alıp, kargoyu beklemeden eğitim setinizi bilgisayarınıza indirmek istiyor olabilirsiniz. Ya da yurtdışından satın alma işlemi gerçekleştirmiş, kargonun gelemeyeceği yerlere de eğitim setiniz gelsin istiyor olabilirsiniz. O zaman satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, satın alma kısmında not bırakarak ”İndirme Linklerini istiyorum” yazarak emailinizi belirtmeniz yeterli. Yada msinansoylu@hotmail.com email atarak veya 0537 625 77 77 nolu Müşteri Hizmetlerini arayıp Dvd linklerini istediğinizi belirtebilirsiniz. Eğitim seti linkleriniz ve Kullanım Kılavuzunuz hemen gelir, çalışmaya hemen başlarsınız.

USB Flash Disk İle Gönderim (İsteğiniz Durumunda)

İsterseniz satın aldığınız eğitim setlerinizi Dvd yerine USB diske yükleyerek sizlere gönderebiliriz. Bu durumda eğitim setinizi 32 GB lık USB Flashdiske  kurulu halde kargolarız. Tak-Çalıştır şeklinde istediğiniz bilgisayara takıp USB içerisinde eğitim setinizi izleyebilirsiniz. Böylece eğitim setlerinizi sürekli yanınızda bulundurabilir, hangi bilgisayarda izlemek istiyorsanız o bilgisayara takıp eğitiminize devam edersiniz. Yanınızda Dvd taşımak yok, çizilme yıpranma yok! Usb flashdisk ile gönderim istiyorsanız, satın almak istediğiniz eğitim setini sepete attıktan sonra, Ödeme Sayfasına gidip, ”Siparişiniz” başlığı altındaki ”32 GB USB Ye Yükle Gönder” seçeneğini seçmelisiniz. 50 TL lik Usb bedeli eklenerek, eğitim setleriniz USB diske yüklenip sizlere gönderilir.

(Kutulu Dvd şeklinde satın alanlar, isterlerse, kendileri de DVD lerini USB ye yükleyebilirler. Bunun için tek yapmanız gereken, Dvd içindeki Programı kurarken USB flashdiskinizin içine kurmak ve dvd leri USB ye kopyalamaktır. Bizim bu seçeneği ekleme sebebimiz, bilgisayarında Dvd sürücüsü bulunmayanlara yardımcı olmaktır.)

Dvd_gönderim
Download_Edebilme
USB_gonderim