GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

    Kredi Kartı ve Şahsi Bilgillerin Güvenliği: Sitemize girilen şahsi bilgilerinizin güvenliği, internet altyapımız tarafından sağlanmıştır. Kesinlikle 3.şahıslar tarafından görülemez ve paylaşılmaz. 

  Havale ve Eft Yoluyla Alışveriş Güvenliği:  Havale veya Eft yolu ile alışveriş yapıp indirimlerden faydalanmak isteyen kullanıcılarımız, hesap numaralarımıza alışveriş bedelini gönderir göndermez aynı gün kargoları gönderilir..  Şu ana kadar yüzlerce kullanıcı Havale/Eft Yolu ile alışveriş yapmış ve hiçbir sorunla karşılaşmamıştır. Eğitim setleri aynı gün kargoya verilmiştir. Hiçbir kullanıcımızdan şikayet almamak, tam tersine güzel yorumlar ve teşekkürler almak bizim en büyük referansımızdır. Ayrıca 3doğretim.com un kurucusu M.Sinan SOYLU (CgSanatçısı-3dsmax Hocası-İnşaat Mühendisi) , üye sayısı 30.000 i geçen www.cgstudyo.com sitesinin de kurucusudur. Aynı zamanda özel kurumlarda 3dsmax kursu ve özel dersler vermekte, şahsi şirketini çalıştırmaktadır. Şimdiye kadar yetiştirip iş kazandırdığımız kişiler, okullarındaki başarıyla 3dsmax dersini geçen öğrencilerimiz, iş yerinde çalışmalarıyla fark yaratan yüzlerce tasarımcı, bizim en büyük gurur kaynağımız ve referansımızdır.

Sitemizdeki İçeriklerin Korunması ve Kopyalanması Hakkında: Sitemizde bulunan tüm içerikler Fikir ve Sanat Eserlerin Koruma Kanununun İlgili maddelerince  koruma altına alınmıştır. Dvd içeriklerinin hak sahibinin izni alınmaksızın umuma açık yerlerde ücretli ve ücretsiz gösterimi, Tv kanallarında veya internet ortamında yayınlanması, 3.şahıslara kiralanması, çoğaltılması, çoğaltılmış nüshalarının satımı, üzerinde değişiklik yapılması ve diğer şekillerde ticaret konusu yapılması kesinlikle yasaktır. Ayrıca ticaret konusu yapılmasa dahi çoğaltılarak 3.şahıslarla paylaşılması yasaktır. Bahsi geçen durumların tesbiti halinde yetkili mahkemelere başvuru hakkı saklı tutulur.

www.3dogretim.com - Türkiye'nin En İyi 3dsmax Eğitim Setleri. © 2018